Linuksowy pilot
2004-08-02 00:02
![Linuksowy pilot Linuksowy pilot](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/Sony-Navitus/Linuksowy-pilot-1416-200x133crop.jpg)
© fot. mat. prasowe
W ofercie firmy Sony pojawił się nowy uniwersalny pilot do urządzeń elektronicznych - Sony Navitus, który pracuje na systemie Linux. Urządzenie posiada 18 przycisków z 33 makro funkcjami, z których każda może odpowiadać za 32 różne działania.
Przeczytaj także: Linuksowy maluch
![](https://s3.egospodarka.pl/grafika/Sony-Navitus/Linuksowy-pilot-uWFMqz.jpg)
fot. mat. prasowe
Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w Japonii, w szokującej cenie 699 USD. Osoby posiadające skromniejszy budżet mogą nabyć standardowego pilota za ok. 30 USD, ale oczywiście będzie on bez Linuksa i kolorowego panelu LCD.
Przeczytaj także:
Plus rozszerza program Plus Odkup
![Plus rozszerza program Plus Odkup Plus rozszerza program Plus Odkup](https://s3.egospodarka.pl/grafika2/Plus/Plus-rozszerza-program-Plus-Odkup-252078-150x100crop.jpg)
oprac. : 4Press